Carrefour przygotował specjalne promocje dla posiadaczy karty Carrefour Visa, dzięki której zakupy w super- i hipermarketach sieci są jeszcze tańsze i łatwiejsze.

Carrefour proponuje wiele sposobów na planowanie oszczędności w domowych budżetach. Obok promocji takich jak „Dzień Seniora” czy „Kasa wraca jak bumerang”, które od dawna cieszą się dużym zainteresowaniem naszych klientów, firma Carrefour cały czas rozwija ofertę skierowaną do użytkowników karty Carrefour Visa. Wszystkie osoby, które korzystają z naszej karty lub zdecydują się na jej wyrobienie mogą korzystać z wielu premii - zarówno w hipermarketach i supermarketach Carrefour, jak i na przymarketowych stacjach paliw.

Dodatkową zaletą korzystania z karty Carrefour Visa jest możliwość rozłożenia na raty płatności za zakupy dokonywane w hipermarketach. Każdy klient, który zrobi zakupy 

za minimum 100 zł i zapłaci za nie kartą Carrefour Visa, ma możliwość rozłożenia całej kwoty na nieoprocentowane raty. Dzięki temu można płacić za swoje wydatki, nie tracąc przy tym płynności finansowej. Funkcjonalność ta jest szczególnie przydatna w sytuacji, gdy robi się większe zakupy - np. w okresach przedświątecznych czy przed rokiem szkolnym, gdy trzeba zakupić dla dzieci wyprawkę szkolną. Z możliwości rozłożenia płatności na nieoprocentowane raty można korzystać zarówno przy zakupie droższego sprzętu RTV, jak i podczas codziennych zakupów spożywczych o wartości przekraczającej 100 zł.

Korzyści z użytkowania karty jest naprawdę wiele. Przykładowo, jeśli klient zrobi zakupy za 200 zł i zapłaci za nie kartą Carrefour Visa, będzie mógł rozłożyć całą kwotę na 10 miesięcznych rat po 20 zł. Dodatkowo, jeśli zakupy zrobi w poniedziałek lub piątek, dostanie e-Bon o wartości 20 zł, natomiast w pozostałe dni otrzyma premię do 10% za zakup produktów marek własnych Carrefour.

„Karta Carrefour Visa jest nowoczesnym narzędziem do zarządzania domowym budżetem, a jej posiadacze mogą korzystać z szeregu udogodnień, takich jak robienie zakupów przez Internet, opłacanie domowych rachunków czy możliwość spłaty zadłużenia w kasach Carrefour bez prowizji. Korzystanie z karty Carrefour Visa to jednak przede wszystkim konkretne oszczędności w postaci premii za zakupy w hipermarketach i supermarketach Carrefour oraz na stacjach paliw należących do sieci” - mówi Marcin Olech, Dyrektor ds. Usług Finansowych Carrefour Polska.

Użytkownicy karty Carrefour Visa mogą również korzystać z codziennej premii za zakupy w supermarketach Carrefour Market. Aby otrzymać do 5% premii w postaci e-Bonu, który można wykorzystać przy kolejnych zakupach, wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 zł 

i zapłacić za nie przy pomocy karty Carrefour Visa.

Szczegóły dotyczące poszczególnych promocji dostępne są w regulaminach. Wszelkie informacje na temat karty Carrefour Visa można również uzyskać na stronie internetowej www.carrefour.pl oraz w Punktach „Usługi Finansowe” we wszystkich hipermarketach Carrefour.

Dodatkowe informacje:

Maria Cieślikowska, Carrefour Polska, tel.: 22 517 23 21, e-mail: [email protected]
Tomasz Pietrzyk, Ciszewski Public Relations, tel.: 22 563 32 21, e-mail: tomasz_ [email protected]

 

Zobacz również