Od 26 listopada robiąc zakupy w sklepach Carrefour można rozmawiać z najbliższymi bez ograniczeń i bez żadnych dodatkowych kosztów. Jednocześnie Carrefour Mova proponuje jeszcze jedną nowość - możliwość podwajania ilości darmowych minut, czyli za teraz za 10 złotych wydane w sklepach Carrefour można uzyskać nie jedną a dwie minuty na rozmowy!!!

Dotychczas użytkownicy telefonii komórkowej Carrefour Mova mogli przy zakupach wykorzystać kupony na maksymalnie 60 darmowych minut miesięcznie. Teraz Carrefour Mova równocześnie usuwa ten limit jak i podwaja ilość minut uzyskanych za zakupy w sklepach sieci Carrefour. Robiąc zakupy w sklepach Carrefour można od teraz rozmawiać do woli.

„Święta to okres wzmożonych zakupów oraz kontaktów z najbliższymi, dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów zdecydowaliśmy się na uatrakcyjnienie oferty Carrefour Mova, aby wydatki związane ze świąteczną, większą niż zwykle, potrzebą kontaktów z bliskimi, były jak najmniej obciążające ich kieszenie, a zarazem dawały możliwość długich i tanich rozmów" - mówi Maria Cieślikowska, rzecznik prasowy Carrefour Polska. „To naprawdę najtańsza telefonia komórkowa dla klientów Carrefour. Obecnie nie ma lepszej oferty na rynku" - dodaje.

Ponadto tylko w Carrefour MOVA, korzystając z usługi „Wybrane numery" można rozmawiać o 40 proc. taniej z trzema wybranymi osobami na numery wszystkich sieci komórkowych oraz na numery stacjonarne. Minuta za połączenie z wybranym numerem kosztuje 24 groszy. Opłata aktywacyjna oraz opłata miesięczna za korzystanie z usługi wynosi 5 zł.

Carrefour MOVA to telefonia wirtualna w Polsce, o ogólnopolskim zasięgu przygotowana specjalnie dla Klientów sklepów sieci Carrefour. Główną przewagą konkurencyjną sieci jest możliwość otrzymywania darmowych minut na rozmowy w zamian za zakupy w sieci Carrefour oraz Carrefour Express. Sieć oferuje jedną z najniższych w Polsce stawek na połączenia do wszystkich sieci (44 gr. za minutę, 20 gr. za SMS). Startery kosztują 4,44 zł i są dostępne we wszystkich sklepach sieci Carrefour i Carrefour Express.

Carrefour Mova dostępna jest na rynku telefonii komórkowej od 4 kwietnia 2008. Carrefour Polska, jako pierwsza wśród sieci wielkiej dystrybucji dołączyła do grona operatorów wirtualnych w Polsce.

Zobacz również