W odpowiedzi na oczekiwania klientów poszukujących tradycyjnie wytworzonej żywności najwyższej jakości, coraz więcej hipermarketów Carrefour poszerza swoją ofertę o własne wędzarnie mięs i kiełbas. W tym tygodniu została otwarta wędzarnia w hipermarkecie w CH Morena w Gdańsku wzbogacając ofertę produktów świeżych o wyrób tradycyjny.

Carrefour będąc liderem wielkiej dystrybucji w Europie i drugim detalistą na świecie pragnie ciągle udoskonalać swoją ofertę i oferować klientom jak najszerszy wybór wysokiej jakości produktów świeżych. Dlatego kolejne sklepy Carrefour wprowadzają do oferty wędliny i kiełbasy produkowane na miejscu z zastosowaniem naturalnych, tradycyjnych metod produkcji. Każdy klient ma także możliwość wyboru najbardziej odpowiednich dla siebie mięs, może wskazać je sprzedawcy, który na poczekaniu przygotuje je dla klienta.

Coraz bardziej świadomi konsumenci oczekują od producentów żywności wysokiej jakości, a także pewnego źródła pochodzenia wyrobów, które kupują. Teraz klienci sklepu w gdańskim centrum handlowym Carrefour mają możliwość jeszcze większego wyboru wśród mięs i wędlin oferowanych w hipermarkecie. Świeże wyroby wędliniarskie wytwarzane na miejscu są produkowane tradycyjnymi metodami, będąc jednocześnie gwarancją smaku i przystępnej ceny.

Chcemy, aby każdy z naszych Klientów mógł znaleźć w naszej ofercie produkty codziennej konsumpcji dopasowane do swoich potrzeb. Stąd kładziemy tak duży nacisk na zwiększanie asortymentu świeżego w naszych sklepach, tworząc m.in. własne wędzarnie – mówi Robert Noceń, dyrektor Eksploatacji Północ Carrefour Polska. Cieszę się, że teraz także mieszkańcy Gdańska będą mogli w każdej chwili przywołać tradycyjne smaki, które znają
i cenią –
dodaje.

Wędliny z wędzarni Carrefour są peklowane w solance, produkowane bez udziału konserwantów, barwników dodanej wody i sztucznych wypełniaczy, oraz wędzone w dymie pochodzącym ze spalania naturalnego drewna olchowo-bukowego. Wspomniana technologia przekłada się na wysokie walory zdrowotne i smakowe produktów. Wędliny produkowane są codziennie, na miejscu, pod kontrolą jakości, co gwarantuje codziennie świeże i doskonałe jakościowo wyroby.

W ofercie wędzarni można nabyć kiełbasy wędzone – parzone: codzienną, śląską, zwyczajną, podwawelską - oraz podpiekane: chłopską, krajeńską i kabanosy. W ofercie znajdują się też wędzonki: boczek, baleron, szynka i polędwica.

Otwarcie wędzarni to kolejny etap w ramach zmian prowadzonych w hipermarkecie Carrefour w CH Morena. Przypominamy, że w tym roku Carrefour wprowadził już nowatorskie rozwiązania w postaci systemu „Jednej kolejki” oraz strefy „Szybkich zakupów” a także rozszerzył ofertą dostępną na stacji paliw zlokalizowanej przy sklepie. 

Wędzarnia w gdańskim hipermarkecie Carrefour to już szósta taka strefa wyrobów własnych sieci w Polsce. Do tej pory własne wędzarnie wprowadziły warszawskie hipermarkety Carrefour: Arkadia, Targówek i Reduta oraz sklepy: Turzyn w Szczecinie i Zakopianka
w Krakowie.

Realizując strategię handlową, Carrefour chce być jeszcze bardziej elastyczny i dostosowywać ofertę swoich sklepów do indywidualnych potrzeb klientów w poszczególnych miastach.

Grupa Carrefour

Carrefour jest pionierem i liderem wielkiej dystrybucji, który od ponad 50 lat wyznacza standardy na światowych rynkach handlu. Od wielu lat Carrefour jest numerem 1 wielkiej dystrybucji w Europie i numerem 2 na świecie.

O Carrefour Polska

Carrefour Polska należy w 100% do Grupy Carrefour. W 1997 roku w Łodzi otwarto pierwszą placówkę Carrefour w kraju. Od tego czasu Carrefour Polska dynamicznie rozwija się we wszystkich formatach. Dziś pod szyldem Carrefour działa w Polsce blisko 600 placówek: hiper- i supermarkety, sklepy franczyzowe Carrefour Express w dwóch formatach: mini-market i convenience. W portfelu Carrefour znajduje się także 20 centrów handlowych skupionych w dużych i średnich miastach, jest także jednym z liderów na rynku przymarketowych stacji paliw. Carrefour Polska aktywnie działa na rzecz aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych, prowadzi szereg projektów na rzecz dzieci i społeczności lokalnych.

Załączniki komunikatu

.doc

2013_12_13_Własna wędzarnia Carrefour w hipermarkecie Gdańsk Morena - jeszcze większa oferta produkt
[ 56.3 kB ]

.pdf

2013_12_13_Własna wędzarnia Carrefour w hipermarkecie Gdańsk Morena - jeszcze większa oferta produkt
[ 109.0 kB ]

Zobacz również