Wyprawka szkolna w Carrefour poniżej 40 PLN!

Rodzice mogą już za niecałe 40 PLN wyposażyć swoje dziecko w kompletną wyprawkę szkolną. Żeby ułatwić Klientom zakupy oraz pomóc w dokonaniu najlepszego wyboru artykułów szkolnych, Carrefour przygotował specjalnie wyeksponowane stoiska, które do 7 września będą znajdowały się w głównych alejkach sklepów.

Rodzice, którzy już myślą o przygotowaniu swoich pociech do nowego roku szkolnego, mogą skompletować pełną wyprawkę podczas pojedynczych zakupów. W szerokiej ofercie artykułów szkolnych, rodzice mogą znaleźć rzeczy nie tylko w bardzo przystępnych cenach, ale także z ciekawymi wzorami. Szeroka gama zeszytów, tornistrów, worków do w-f oraz różnorodne propozycje wyposażenia uczniowskich piórników, zadowolą nawet najbardziej wymagających uczniów, którzy będą razem ze swoimi rodzicami wybierali nowe przybory szkolne.

Uczniowie znajdą także bardzo ciekawą ofertę, różnych artykułów szkolnych, nawiązujących do popularnych bajek dla dzieci i filmów dla młodzieży, takich jak: Scooby Doo, Hannah Montana czy High School Musical. Dodatkowo w ofercie sieci Carrefour znajdują się wyjątkowe, 56-kartkowe zeszyty Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z sześcioma motywami przewodnimi okładek: Przystanek Woodstock, Ratujemy i Uczymy Ratować, Peace & Love & Musik, Miłość Przyjaźń Rock & Roll, Woodstock My Life i Stop Przemocy.

Kompletowanie wyprawki szkolnej, to dla wielu uczniów duże przeżycie związane z przygotowaniami do nowego roku szkolnego. Szczególnie najmłodsi dużą wagę przywiązują do kolorowych zeszytów, piórników czy oryginalnych plecaków. Dzięki naszej tegorocznej ofercie, zarówno dzieci, jak i rodzice, którzy mają decydujące zdanie podczas zakupów, znajdą bardzo efektowne, jak i przystępne cenowo rzeczy. Nie zapomnieliśmy także o tym, że podręczniki, które najmłodsi muszą dźwigać codziennie do szkoły, ważą tak dużo, że może to mieć negatywny wpływ na postawę uczniów. Dlatego w tym roku w ofercie znalazł się wyjątkowy plecak trolley, który posiada kółka i rączkę umożliwiającą ciągnięcie go za sobą, na takiej samej zasadzie jak torby podróżne – mówi Maria Cieślikowska, Dyrektor ds. komunikacji zewnętrznej i PR Carrefour Polska.

W szkolnej ofercie Klienci znajdą także, w bardzo atrakcyjnych cenach, szeroki wybór mebli do wyposażenia pokoju młodego ucznia. Nowe biurka komputerowe i wygodne, regulowane krzesła na pewno zainteresują rodziców, którzy chcą aby ich dzieci miały jak najlepsze warunki do odrabiania lekcji.

 

Tabela 1. Cena wyprawki szkolnej na przykładzie wybranych artykułów dostępnych w sklepach sieci Carrefour Polska

Produkt Cena (PLN)
Zeszyt A5/16 kartek – 10 szt.* 2,50
Blok rysunkowy A4/15 kartek 0,70
Papier kolorowy A5/8 0,44
Plastelina 6 kolorów 0,65
Kredki ołówkowe 18 kolorów 1,25
Ołówki 12 szt. 0,44
Długopisy 15 szt. 1,15
Korektor 0,45
Piórnik bez wyposażenia 1,10
Nożyczki 1,55
Tornister 14,45
Gumka 2 szt. 0,54
Temperówka 0,34
Linijka 0,40
Flamastry 1,45
Farby 1,65
Worek 2,15
Suma 37,41

* Zeszyty sprzedawane pojedynczo w cenie 0,25 PLN za sztukę

 

Tabela 2. Przykładowe ceny detaliczne innych artykułów szkolnych

Produkt Cena (PLN)
Plecak na kółkach typ trolley 24,45
Plecak 4,45
Bibuła 0, 75
Zeszyt A5/60 kartek 0,54
Brulion A5/46 kartek 0,44
Cienkopis z wymazywaczem 4 szt. 1,35
Pióro + 2 naboje 1,55
Piórnik z wyposażeniem 4,45
Ołówki automatyczne 5 szt. 0,74
Zeszyt WOŚP 1,45
Zakreślacze 4 kolory 1,35

Zobacz również