Wyprawka szkolna w Carrefour

 

W sierpniu w sklepach sieci Carrefour rozpoczęła się „Akcja szkoła”, która potrwa
do 6 września. Rodzice i uczniowie znajdą wyjątkową ofertę markowych przyborów szkolnych w bardzo atrakcyjnych cenach.

Rodzice, którzy już myślą o przygotowaniu swoich pociech do nowego roku szkolnego mogą skompletować pełną wyprawkę podczas pojedynczych zakupów. W bogatej ofercie artykułów szkolnych znaleźć mogą rzeczy w bardzo przystępnych cenach, charakteryzujące się ciekawym wzornictwem. Szeroka gama zeszytów, tornistrów, worków do w-f oraz różnorodne propozycje wyposażenia uczniowskich piórników zadowolą nawet najbardziej wymagających uczniów, którzy będą razem ze swoimi rodzicami wybierali nowe przybory szkolne. Aby ułatwić klientom zakupy oraz pomóc w dokonaniu najlepszego wyboru artykułów szkolnych, Carrefour przygotował specjalnie wyeksponowane stoiska, które znajdują się w głównych alejkach sklepów.

„Tegoroczna, wyjątkowo bogata oferta artykułów szkolnych sprawi, że dla każdego ucznia okres przygotowań do nowego roku szkolnego, będzie prawdziwą przygodą. Szczególnie dla najmłodszych jest to duże przeżycie, które wiąże się ze skompletowaniem możliwie najlepiej wyglądających przyborów. Dzieci przywiązują dużą wagę do kolorowych zeszytów, piórników czy oryginalnych plecaków z wzorami pochodzącymi ze znanych bajek i seriali. Z kolei rodzice zwracają często uwagę na to, żeby wysłanie dziecka do szkoły nie wiązało się
z poważnym uszczupleniem domowego budżetu. Dzięki przemyślanej ofercie, zarówno rodzice, jak i uczniowie, będą na pewno zadowoleni z tegorocznych zakupów w naszych sklepach” – mówi Maria Cieślikowska, Dyrektor ds. komunikacji zewnętrznej i PR Carrefour Polska.

W ofercie znajdują się serie markowych, licencjonowanych produktów z postaciami z bajek oraz aktorami występującymi w serialach i filmach młodzieżowych. Najmłodsi uczniowie mogą wybrać zeszyty, piórniki, plecaki, bloki rysunkowe, worki na obuwie, farby oraz kredki
z postaciami z takich bajek jak Królewna Śnieżka czy Toy Story. Starsi uczniowie skompletują wyprawkę z bohaterami hitu kinowego Zmierzch oraz serialu Hannah Montana. Duża część produktów z tej serii jest do kupienia wyłącznie w sieci Carrefour.

W szkolnej ofercie klienci znajdą także, w bardzo atrakcyjnych cenach, szeroki wybór mebli do wyposażenia pokoju każdego ucznia. Nowoczesne biurka komputerowe i wygodne, regulowane krzesła na pewno zapewnią dzieciom bardzo dobre warunki do nauki.

Podczas płacenia za zakupy kartą kredytową Carrefour Visa w hipermarketach Carrefour, klienci mogą skorzystać ze specjalnej promocji - premia do 10% na wszystkie zakupy robione w piątki, a w pozostałe dni tygodnia premia do 10% na tysiące produktów Marki Własnej Carrefour. Dodatkowo, cały koszyk zakupów klienci płacący kartą Carrefour Visa mogą rozłożyć na 5 lub 10 rat 0% lub na 24 raty "nisko-oprocentowane". Nowością jest możliwość korzystania z premii do 5% na wszystkie zakupy płacone kartą Carrefour Visa w supermarketach Carrefour Market.

Szczegółowe informacje związane z możliwością wyrobienia karty kredytowej Carrefour Visa dostępne są w Punktach "Usługi Finansowe" zlokalizowanych na terenie hipermarketów Carrefour oraz pod numerem infolinii, w godz. od 7.00 do 23.00: +48717447128 lub 801706703 (opłata zgodnie z cennikiem operatora).

 

Ceny wybranych licencjonowanych produktów szkolnych z katalogu obowiązującego od 4 sierpnia 2010 r. w sklepach sieci Carrefour Polska.

Produkt

Cena (PLN)

Zeszyt Disney „Księżniczki” A5/16 kartek

0,48

Plecak szkolny Disney „Księżniczki”

52,48

Plastelina Disney „Księżniczki”

3.48

Plecak przedszkolny Toy Story

28,48

Farby akwarelowe Toy Story

8,48

Blok rysunkowy Toy Story

1,48

Plecak Hannah Montana

27,48

Piórnik Hannah Montana

11,48

Zeszyt Hannah Montana A5/60 kartek

1,48

Flamastry Zmierzch

4.48

Kredki ołówkowe w metalowej tubie Zmierzch

6,48

Saszetka na przybory szkolne Zmierzch

14,48

 

Dodatkowe informacje:

Maria Cieślikowska, Carrefour Polska, tel.: 22 517 23 21, [email protected]

Tomasz Pietrzyk, Ciszewski Public Relations, tel.: 22 563 32 21, [email protected]

Zobacz również