Należąca do Carrefour Polska galeria Zielone Wzgórze przygotowała kosmiczną atrakcję dla całych rodzin, najmłodszych i starszych fanów sagi „Gwiezdne wojny” oraz klocków LEGO. Przez najbliższy tydzień, od 15 do 22 października, będą mogli oni w białostockiej galerii zobaczyć bezpłatną wystawę LEGO Star Wars, poświęconą bohaterom najsłynniejszej w dziejach kina sagi galaktycznej.

Za sprawą wystawy w galerii Zielone Wzgórze odwiedzający będą mogli przenieść się do filmowego świata i spotkać się twarzą w twarz z wykonaną z klocków naturalnej wielkości figurą Darth Vadera, zobaczyć mistrza Yodę, a także kultowe droidy: C-3PO i R2-D2. Czekają też bohaterowie najnowszych części „Gwiezdnych wojen”.

Na wystawie można również zobaczyć kolekcjonerskie zestawy LEGO: największy w historii model słynnego Sokoła Millennium, koreliańskiego frachtowca Hana Solo, gwiezdny niszczyciel Imperium, a także inne modele statków i pojazdów kosmicznych oraz figury bohaterów i robotów, wszystkie wykonane z klocków serii LEGO Star Wars.

Galeria Zielone Wzgórze przy ul. Wrocławskiej 20 w Białymstoku jest otwarta od poniedziałku do soboty w godz. 9.00 – 21.00, a w niedziele handlowe, w godz. 10.00 – 20.00. Poza hipermarketem Carrefour na klientów czekają tu sklepy znanych marek, punkty gastronomiczne, najnowocześniejsza w mieście sala zabaw dla dzieci Krokospoko czy duży klub fitness sieci CityFit (24/7). Samochód klienci wygodnie zaparkują na jednym z ponad 1000 miejsc parkingowych.

O Carrefour

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 900 sklepów w 6 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw. Więcej: www.serwiskorporacyjny.carrefour.pl

Carrefour, jako jeden ze światowych liderów handlu spożywczego, jest silną multiformatową siecią, która posiada 12 300 sklepów w ponad 30 krajach. Carrefour obsługuje 105 milionów klientów na całym świecie i wygenerował w 2019 roku sprzedaż w wysokości 80,7 miliarda euro. Grupa liczy ponad 325 000 pracowników, którzy pracują wspólnie, aby Carrefour został światowym liderem transformacji żywieniowej, oferując wszystkim klientom produkty spożywcze wysokiej jakości, ogólnie dostępne i w atrakcyjnej cenie. Więcej informacji na www.carrefour.com oraz na Twitterze (@GroupeCarrefour) i na LinkedInie (Carrefour).

Polityka biznesu odpowiedzialnego społecznie Grupy Carrefour opiera się na trzech filarach: zwalczanie wszelkich form marnotrawstwa, ochrona bioróżnorodności oraz wsparcie dla partnerów firmy.

Załączniki komunikatu

.doc

2020_10_15_Wystawa_Lego_Star_Wars_w_Galerii_Zielone_Wzgórze _komunikat_prasowy.docx
[ 55,7 kB ]

.pdf

2020_10_15_Wystawa_Lego_Star_Wars_w_Galerii_Zielone_Wzgórze _komunikat_prasowy.pdf
[ 531,1 kB ]

Wystawa Lego w galerii Zielone Wzgórze.jpg
[ 356,2 kB ]

Zobacz również