Carrefour wprowadził nowe udogodnienie dla posiadaczy karty Carrefour Visa - od teraz można nią płacić również za zakupy w Internecie. To tylko jedna z kilku nowych funkcjonalności karty Carrefour Visa.

Obecnie posiadacze karty kredytowej Carrefour Visa mają dodatkowe możliwości zarządzania swoimi finansami, mogą bowiem: samodzielnie ustalać dzienny oraz miesięczny limit wydatków, w dowolnym momencie go modyfikować przez telefon, rozłożyć płatność za dowolne zakupy na równe raty, samemu ustalić ilość rat, w których chcą spłacić zobowiązanie.

Carrefour wprowadził też udogodnienia dotyczące spłacania zadłużenia na karcie - jej właściciel może nie tylko wybrać dogodny dla siebie sposób spłaty (kasa hipermarketu, poczta, bank, polecenie zapłaty), ale i w każdej chwili zmienić wariant spłaty zadłużenia, dzwoniąc na numer infolinii.

Kolejną nowością jest możliwość wyboru lub zmiany w dowolnym momencie ubezpieczenia karty. Klienci mogą wybierać między trzema atrakcyjnymi pakietami ubezpieczeniowymi: PAKIET ŻYCIE, PAKIET BEZTROSKIE ZAKUPY oraz PAKIET PEŁNA OCHRONA.

Płacenie kartą jest proste i wygodne, przekonały się o tym miliony klientów sklepów na całym świecie. Karta kredytowa Carrefour Visa pozwala na wygodne zakupy i codzienne oszczędności. Posiadacze karty korzystają bowiem ze stałego rabatu na wszystkie zakupy w hipermarketach Carrefour oraz na paliwo na stacjach benzynowych sieci. Mogą oni też kupić wybrane produkty na raty 0 proc., a także opłacić domowe rachunki bez prowizji w kasie sklepu.

Otrzymanie karty jest wyjątkowo proste. Należy przyjść w hipermarkecie do punktu Usługi Finansowe, gdzie po okazaniu dokumentu tożsamości można stać się posiadaczem karty Carrefour Visa już w 15 minut, wystarczy być tzw. „klientem na dowód". Karta wydawana jest bezpłatnie.


Informacje o Carrefour Polska

Firma Carrefour jest obecna w Polsce już od ponad 10 lat Pierwszy sklep został otwarty w Łodzi w 1447 r. Obecnie Carrefour Polska posiada 80 hipermarketów i prawie 267 supermarketów oraz 40 stacji benzynowych. Zatrudnia 27 tys. pracowników. Carrefour Polska należy w 100-procentach do francuskiej grupy Carrefour, która jest numerem 1 dużej dystrybucji w Europie i numerem 2 na świecie. Grupa Carrefour zatrudnia 440 tys. pracowników i ma ponad 15 tys. sklepów w 30 krajach na całym świecie.

Dodatkowe informacje

Maria Cieślikowska, Carrefour Polska, tel. 22 517 23 21, maria_cieslikowska@carrefour.com
Monika Kalinowska, Ciszewski Public Relations, tel. 22 488 41 58, mkalinowska@publicrelations.pl

Zobacz również