Już w najbliższy piątek, sobotę i niedzielę, klienci Galerii Głogów będą mogli nacieszyć swe podniebienia daniami z różnych zakątków świata. W dniach 2-4 lipca, na parkingu przed Galerią Głogów dostępne będą foodtrucki z różnorodnymi propozycjami kulinarnymi.

„Zlot foodtrucków” to propozycja Galerii Głogów dla klientów lubiących zjeść smacznie i różnorodnie. Od najbliższego piątku przez cały weekend, na parkingu przed Galerią Głogów będą mogli skosztować dań m.in. kuchni azjatyckiej, amerykańskiej czy hiszpańskiej, a także zobaczyć na żywo, jak przygotowywane są potrawy.

Dania, przygotowane ze świeżych składników na oczach klientów i zgodnie z ideą slow food, na pewno trafią w gusta smakoszy oraz wszystkich, którzy lubią odkrywać nowe smaki. Dadzą także możliwość przeniesienia się myślą w odległe zakątki, których w najbliższym czasie nie mieliśmy możliwości odwiedzić.

Wydarzenie odbędzie się z pełnym zastosowaniem reżimu sanitarnego. Food trucki będą traktowane jako oddzielne restauracje, odległość między stołami oraz miejscami w kolejce wyniesie 2 metry, na terenie całego zlotu będzie do dyspozycji płyn do dezynfekcji oraz instrukcje dezynfekcji rąk, a także instrukcje z zasadami bezpieczeństwa na stołach, food truckach. Stoły po każdym kliencie będą dezynfekowane.

Zlot foodtrucków odbędzie się w dniach 2-4 lipca 2021 r. na parkingu przed Galerią Głogów przy ul. Ks. Józefa Poniatowskiego 12 w Głogowie, w godzinach 11.00-21.00.

O Carrefour

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 900 sklepów w 6 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw. Więcej: www.serwiskorporacyjny.carrefour.pl

Carrefour, jako jeden ze światowych liderów handlu spożywczego, jest silną multiformatową siecią, która posiada około 13 000 sklepów w ponad 30 krajach. W 2020 r. Carrefour wygenerował sprzedaż w wysokości 78,6 miliarda euro. Grupa liczy ponad 320 000 pracowników, którzy pracują wspólnie, aby Carrefour został światowym liderem transformacji żywieniowej, oferując wszystkim klientom produkty spożywcze wysokiej jakości, ogólnie dostępne i w atrakcyjnej cenie. Więcej informacji na www.carrefour.com oraz na Twitterze (@GroupeCarrefour) i na LinkedInie (Carrefour).

Polityka biznesu odpowiedzialnego społecznie Grupy Carrefour opiera się na trzech filarach: zwalczanie wszelkich form marnotrawstwa, ochrona bioróżnorodności oraz wsparcie dla partnerów firmy.

Załączniki komunikatu

.doc

2021 07 01 Zlot Foodtrucków w Galerii Głogów
[ 58,3 kB ]

.pdf

2021 07 01 Zlot Foodtrucków w Galerii Głogów
[ 462,9 kB ]

Carrefour Galeria Głogów food-trucki
[ 213,3 kB ]

Zobacz również