Galeria Głogów daje klientom możliwość wsparcia podopiecznych domu dziecka w Głogowie. W najbliższy weekend, pod specjalną choinką będą czekać listy do Mikołaja, które będzie można zamienić na prezenty dla dzieci.

W dniach 14-15 grudnia, w godzinach 10.00-20.00 w Galerii Głogów, odbędzie się akcja "Zostań świętym Mikołajem". Na świątecznej choince zawisną bombki z imieniem i nazwiskiem dziecka. Wystarczy wybrać jedną z nich, aby otrzymać list do świętego Mikołaja napisany własnoręcznie przez podopiecznego Domu Dziecka. Każdy kto przeczyta list, kupi prezent i zostawi go pod choinką, spełni marzenie podopiecznego Domu Dziecka w Głogowie i tym samym zostanie świętym Mikołajem! Za dobre serce Galeria przekaże darczyńcy upominek. Prezenty ustawiane są na bieżąco pod choinką, a następnie zostaną przekazane przez organizatorów akcji dzieciom z domu dziecka w Głogowie.

Akcja „Zostań świętym Mikołajem” będzie miała miejsce w sobotę 14 i niedzielę 15 grudnia, w godzinach 10.00-20.00 w Galerii Głogów przy ul. Poniatowskiego 12 w Głogowie.

O Carrefour

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 900 sklepów w 6 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Carrefour, jako jeden ze światowych liderów handlu spożywczego, jest silną multiformatową siecią, która posiada 12 000 sklepów w ponad 30 krajach. Carrefour obsługuje 105 milionów klientów na całym świecie i wygenerował w 2018 roku sprzedaż w wysokości 84,9 miliarda euro. Grupa liczy ponad 360 000 pracowników, którzy pracują wspólnie, aby Carrefour został światowym liderem transformacji żywieniowej, oferując wszystkim klientom produkty spożywcze wysokiej jakości, ogólnie dostępne i w atrakcyjnej cenie. Więcej informacji na www.carrefour.com oraz na Twitterze (@GroupeCarrefour) i na LinkedInie (Carrefour).

Polityka biznesu odpowiedzialnego społecznie Grupy Carrefour opiera się na trzech filarach: zwalczanie wszelkich form marnotrawstwa, ochrona bioróżnorodności oraz wsparcie dla partnerów firmy.

Załączniki komunikatu

.doc

2019-12-12 Zostań świętym Mikołajem z Galerią Głogów.docx
[ 36,1 kB ]

.pdf

2019-12-12 Zostań świętym Mikołajem z Galerią Głogów.pdf
[ 337,0 kB ]

Zostań św. Mikołajem Głogów.jpg
[ 169,8 kB ]

Zobacz również