Galeria Kalisz daje klientom możliwość wsparcia podopiecznych domu dziecka w Kaliszu. W najbliższy weekend, pod specjalną choinką będą czekać listy do Mikołaja, które będzie można zamienić na prezenty dla dzieci.

W dniach 21-22 grudnia, w godzinach 10.00-20.00, w Galerii Kalisz odbędzie się akcja „Zostań świętym Mikołajem". Na świątecznej choince zawisną bombki z imieniem i nazwiskiem dziecka. Wystarczy wybrać jedną z nich, aby otrzymać list do świętego Mikołaja napisany własnoręcznie przez podopiecznego Domu Dziecka. Każdy kto przeczyta list, kupi prezent i zostawi go pod choinką, spełni marzenie podopiecznego Domu Dziecka w Kaliszu i tym samym zostanie świętym Mikołajem! Za dobre serce Galeria przekaże darczyńcy upominek. Prezenty ustawiane są na bieżąco pod choinką, a następnie zostaną przekazane przez organizatorów akcji dzieciom z domu dziecka w Kaliszu.

 Akcja „Zostań świętym Mikołajem” będzie miała miejsce w sobotę 21 i niedzielę 22 grudnia, w godzinach 10.00-20.00 w Galerii Kalisz przy ul. Poznańskiej 121/131 w Kaliszu.

O Carrefour   

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 900 sklepów w 6 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Carrefour, jako jeden ze światowych liderów handlu spożywczego, jest silną multiformatową siecią, która posiada 12 000 sklepów w ponad 30 krajach. Carrefour obsługuje 105 milionów klientów na całym świecie i wygenerował w 2018 roku sprzedaż w wysokości 84,9 miliarda euro. Grupa liczy ponad 360 000 pracowników, którzy pracują wspólnie, aby Carrefour został światowym liderem transformacji żywieniowej, oferując wszystkim klientom produkty spożywcze wysokiej jakości, ogólnie dostępne i w atrakcyjnej cenie. Więcej informacji na www.carrefour.com oraz na Twitterze (@GroupeCarrefour) i na LinkedInie (Carrefour).

Polityka biznesu odpowiedzialnego społecznie Grupy Carrefour opiera się na trzech filarach: zwalczanie wszelkich form marnotrawstwa, ochrona bioróżnorodności oraz wsparcie dla partnerów firmy.

Załączniki komunikatu

.pdf

2019-12-16 Zostań świętym Mikołajem z Galerią Kalisz.pdf
[ 337.6 kB ]

.doc

2019-12-16 Zostań świętym Mikołajem z Galerią Kalisz.docx
[ 36.5 kB ]

Zostań św. Mikołajem Kalisz.jpg
[ 160.7 kB ]

Zobacz również