Od 14 września zaczynają obowiązywać nowe zasady programu Rodzinka. Zamiast dotychczasowego systemu, Carrefour oferuje klientom e-kupony rabatowe. Za 600 punktów Rodzinka Klient otrzyma kupon o wartości 10,00 zł na kolejne zakupy. Łatwiejszy i wygodniejszy sposób wymiany punktów obowiązuje we wszystkich supermarketach Carrefour Market i wybranych hipermarketach.

Zmienia się także system naliczania punktów. Suma 10,00 zł wydana w sklepach Carrefour objętych programem, każdorazowo powiększa konto Carrefour Rodzinka o 3 punkty. Stan konta drukowany jest na paragonie. Z rabatowych e-kuponów można skorzystać w dowolnej chwili płacąc za zakupy. Pełny regulamin nowej karty Rodzinka dostępny jest we wszystkich Punktach Obsługi Klienta i na www.carrefour.pl.

Nowe zasady programu lojalnościowego Carrefour to r& oacute;wnież nowe możliwości zasilenia konta. Każda złotówka wydana na produkty z marki własnej Carrefour to 1 punkt Rodzinka. Przy kupnie towarów oznaczonych jako „Hit miesiąca" dodatkowo przysługuje specjalna liczba punktów.

Nowe zasady karty Rodzinka korespondują z preferencjami klientów. W przeciwieństwie do innych programów lojalnościowych na polskim rynku handlowym, Carrefour Rodzinka pozwala wymieniać posiadane punkty na rabatowe e-kupony bezpośrednio przy kasie. Nie trzeba już dodatkowo udawać się do Punktu Obsługi Klienta po odbiór prezentu. Pozwala to oszczędzić czas i stanowi większą korzyść dla klienta.

- We wszystkich sferach obsługi klienta Carrefour stara się wyznaczać rynkowe standardy. Zmiana regulaminu programu Rodzinka jest tego kolejnym przykładem - mówi Monika Zięba, Senior Menedżer Działu Marketingu Carrefour Polska odpowiedzialna za programy lojalnościowe. - Chcemy by nasi klienci przy wizycie w Carrefour mieli świadomość, że dostrzegamy ich oczekiwania i priorytety.

Przy wszystkich udogodnieniach nowego regulaminu Rodzinki, nie ma potrzeby wymiany starej karty na nową. Punkty będą dopisywane na bieżąco do aktualnego konta. Jeśli ktoś jeszcze nie posiada karty Carrefour Rodzinka, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest w Punkcie Obsługi Klienta. Do każdej karty Rodzinka dołączane są dwie mniejsze karty-breloczki obsługujące to samo konto punktowe. Można je doczepić do kluczy lub dać bliskim by wspólnie zbierać punkty całą „rodzinką".

Nowe zasady programu lojalnościowego Rodzinka obowiązują od 14 września br. w supermarketach Carrefour Market i wybranych hipermarketach na terenie całej Polski. Zgodnie z nimi, punkty przyznawane są za zakupy przekraczające kwotę 10,00 zł. Aktualizowana na bieżąco lista sklepów znajduje się na www.carrefour.pl.

Do 31.10.2012 istnieje możliwość wymiany zgromadzonych punktów na nagrody z dotychczasowego katalogu prezentów. Po tym terminie wszystkie punkty będzie można wymienić przy kasie na e-kupon rabatowy - z Carrefour zawsze masz wybór.

Zobacz również